Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z opiekunami p. Teresą Półtorak i p. Sylwią Muszyńską do udziału w IV ostatnim etapie Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego, który odbędzie się 22 maja 2017 r. o godzinie 1100 w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Warszawska 40 (II piętro s. 33 i 35).

Czytaj więcej...

Wyniki III etapu Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego

Zakończyliśmy trzeci, ostatni etap naszego konkursu, w którym rozwiązywaliście zadania w domu. Poniżej przedstawiamy wyniki jakie uzyskaliście w III etapie oraz łączne po rozwiązaniu wszystkich trzech zestawów zadań. Przed Wami ostatnie zmagania,  na które zapraszamy  w maju. Szczegóły na naszej stronie internetowej już niebawem.

Czytaj więcej...

Wyniki II etapu Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego

Kolejny etap Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego już za nami, a szczegółowe informacje dotyczące wyników II etapu zostały umieszczone w poniższych linkach:

Wyniki II etapu MTP.pdf

Wyniki po I i II etapie MTP.pdf

 

Wyniki I etapu Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego

Znamy już wyniki I etapu Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego. Szczegółowe informacje znajdują się w poniższym dokumencie:

Wyniki I etapu MTP.pdf

Dodatkowa informacja dotycząca konkursu:

Informacja dla uczestników międzyrzeckiego turnieju przyrodniczego.pdf

 

Międzyrzecki Turniej Przyrodniczy

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów zainteresowanych przedmiotami przyrodniczymi do wzięcia udziału w "Międzyrzeckim Turnieju Przyrodniczym", który rozpocznie się jeszcze przed feriami zimowymi i będzie trwał do czerwca 2017 roku. Konkurs daje możliwość interdyscyplinarnego  spojrzenia na otaczającą rzeczywistość i jednocześnie zaspokaja naturalną potrzebę  współzawodnictwa uczniów.

Czytaj więcej...