Gratulujemy Łukaszowi i Martynie!

15 listopada 2016 roku w Pałacu Potockich odbył się finał miejski XIX Konkursu Historycznego „Międzyrzec - Historia - Dzień dzisiejszy”. Jego organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim. Tematem tegorocznej edycji konkursu byli Żołnierze Wyklęci.

Nasza szkoła była reprezentowana w konkursie przez 9 uczniów: 4 z gimnazjum (Marceli Matejek, Mateusz Pawlik, Igor Wysokiński z klasy 2 A oraz Szymon Domański z klasy 3 A) oraz 5 ze Szkoły Podstawowej (Martyna Nestorowicz, Martyna Radomska, Jakub Lawenda, Łukasz Stefaniuk i Artiom Simonian, wszyscy z klasy 6 A). W konkursie brali udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu całej  gminy Międzyrzec. W kategorii szkół podstawowych 1 miejsce w konkursie zajął Łukasz Stefaniuk, a Martyna Nestorowicz otrzymała wyróżnienie. Łukasz w nagrodę otrzymał tablet, Martyna- słuchawki.

Gratulujemy i cieszymy się z sukcesów naszych uczniów.

Monika Torbicz