IX Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny

Najlepsi przyrodnicy z naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Konkursu Przyrodniczo- Ekologicznego, który został zorganizowany przez Nadleśnictwo Międzyrzec. Finał odbył się 18 listopada w siedzibie Nadleśnictwa. Naszą szkołę reprezentowali:

Maksymilian Nowosielski z klasy IIIc, przygotowany przez panią Magdalenę Frydrychowską
Paulina Brodawka z klasy VI b, przygotowana przez panią Marię Matejuk
Weronika Drygiel z III a GM, przygotowana przez panią Dorotę Łataś.

W finale wzięło udział 42 uczniów, którzy okazali się najlepsi na etapach szkolnych konkursu. Ich zdaniem było rozwiązanie testu dotyczącego wiedzy z zakresu przyrody i ekologii, oraz rozpoznanie 10 głosów ptaków i zwierząt leśnych. Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 grudnia.

Magdalena Frydrychowska