Karolina Borkowska – finalistką konkursu przedmiotowego z języka polskiego i fizyki

W październiku i listopadzie bieżącego roku odbyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjum województwa lubelskiego.

Wśród uczniów naszej szkoły wyróżniła się Karolina Borkowska z klasy 3b, która najpierw zakwalifikowała się do II etapu okręgowego konkursu przedmiotowego z języka polskiego i fizyki, a następnie do III etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego i fizyki przygotowywana z języka polskiego pod kierunkiem p. Elżbiety Panasiuk oraz z fizyki przez  p. Gretę Wasąg.

Przystępując do konkursu przedmiotowego z języka polskiego na etapie szkolnym,  podobnie jak Weronika Drygiel z klasy 3a, zakwalifikowała się do etapu II.

Udział w etapie szkolnym konkursu przedmiotowego z fizyki  także zakończył się dla Karoliny sukcesem. Drugim uczniem, który zakwalifikował się do II etapu był Rafał Stepulak  z klasy 3b.

Do III etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego i fizyki Karolina przystąpi w lutym 2017 roku. Zostało jeszcze trochę czasu na przygotowanie.

Sumienność, wiedza, umiejętności oraz zaangażowanie Karoliny, będą teraz wyjątkowo potrzebne.

Powodzenia na III etapie!