Najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs "Na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową". Chętni uczniowie mogli wykonać do 20.12.2016r. szopkę według własnego pomysłu. Wykonano dziewięć przepięknych szopek. W większości te piękne szopki to efekty pracy całych rodzin.

Większość z nich była podświetlana kolorowymi światełkami. Szopki zostały wykonane z drewna, kartonu, wykałaczek, zapałek i innych elementów. Nawet ubrania dla Maryi, Józefa i Jezusa zrobione zostały na szydełku. To była bardzo misterna praca, za którą serdecznie dziękuję uczniom i ich rodzicom. Bardzo trudno było wybrać laureatów tego konkursu. Po wielkich przemyśleniach laureatami zostali:

gimnazjum:

I miejsce – Wiktoria Oleksiuk IB i Aleksandra Sowa kl IB

II miejsce – Amelia Zacharuk kl. IB

szkoła podstawowa:

I miejsce – Jakub Lawenda kl. VIA, Adrian Jaszczuk kl. VIA

II miejsce – Laura Grzeszuk kl. VA, Piotr Chomiński kl. VIA

III miejsce – Wiktoria Bogucka kl. VA i Iga Czewrko kl. VA

Wyr: Nikola Kowalczyk kl.VB, Nikola Piesta kl IVA

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 11.01.2017r. w sali religijnej. Pani dyrektor Iwona Orkisiewicz ogłosiła wyniki konkursu, wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez ks. Dziekana Józefa Brzozowskiego.

Uczniom dziękuję za udział w konkursie i zachęcam innych uczniów do zaprezentowania swoich talentów w innych konkursach religijnych.

Elżbieta Nóżka