Kiermasz i Konkurs Palm Wielkanocnych

Tradycją naszego SKC jest tuż przed Niedziela Palmową organizować Kiermasz Palm. Uczniowie wykonują palmy według własnego pomysłu.

Kolorowe i przepiękne, wykonane z naturalnych palm z baziami i te ze sztucznymi kwiatami to naprawdę w większości prawdziwe dzieła sztuki. Jedne trzymetrowe, inne miniaturowe, a każda niepowtarzalnie piękna, taka jedyna w swoim rodzaju. Bardzo krótko trwał ten nasz kiermasz, ponieważ wszyscy tuż przed Palmową Niedzielą chcieli mieć najpiękniejszą palmę do poświęcenia.

Dochód ze sprzedaży palm zostanie dołączony do wpływów z Koncertu Charytatywnego, ponieważ te wszystkie akcje mają na celu zebranie jak największej ilości pieniędzy dla Szymka Jasińskiego i Julii Stefaniuk.

Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za wykonanie przepięknych palm. Dobrze wiemy, że na wykonanie palmy trzeba pomysłu, czasu i chęci.

Każdego roku Najpiękniejsze Palmy biorą udział w konkursie. W tym roku laureatami zostali:

gimnazjum

I – Maciej Strzelecki kl IIA

II – Ilona Majszak kl IIIC

III – Wiktoria Majszak klIB

Wyr. – Łukasz Samocki kl IIA

szkoła podstawowa:

I – Anna Tomaszewska kl VB

II- Radosław Komoń kl VB

III – Adrian Jaszczuk kl VI A

Wyr. – Pryk Jaszczuk kl VA

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie dyplomów i nagród nastąpiło po Apelu Wielkanocnym dnia 11.04. 2017r.  przez panią dyr. Teresę Turską.

Opiekun SKC – Elżbieta Nóżka