Wybory Samorządu Szkolnego

W poniedziałek (12.06) w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego na rok 2017/2018.Wszystkich nas zebrało się tam aż 44! Odbyło się głosowanie, które miało wytypować przewodniczących, skarbników i sekretarzy.

O bycie przewodniczącym starało się najwięcej osób, ale nasi uczniowie zdecydowali, że przewodniczącą zostanie Paulina Oponowicz z klasy IIa, a jej zastępcami będą Izabela Kwiatkowska z klasy VIa i Daniel Łosicki z klasy Ia.

Chętnych na skarbników także było niemało, a zostały nimi Martyna Nestorowicz z klasy VIa oraz Amelia Zacharuk z klasy Ib. Z sekretarzami poszło najszybciej - uczniowie jednogłośnie wybrali Monikę Kowalczyk z klasy IIa i Darię Biadun z klasy Ia.

Natomiast sekcje naszego przyszłorocznego samorządu zostały zapełnione i mamy nadzieję, że dzięki pomocy tylu osób w naszej szkole nikomu niczego nie zabraknie! 

Tak prezentuje się lista sekcji informacyjnej:

1. Julita Brodowska
2. Jakub Lawenda
3. Jakub Pepa
4. Gabriel Gruszka
5. Maciej Dulski
6. Paweł Nestorowicz
7. Kacper Domański
8. Oliwia Rydzyk
9. Julia Turyk
10. Andżelika Rydzyk
11. Zuzanna Zdunek
12. Patrycja Gierej
13. Julia Kaliszuk
14. Marta Nurzyńska
16. Julia Węgrzyniak
17. Wiktoria Oleksiuk

A tak lista sekcji dekoratorskiej:

1. Maryna Radomska
2. Oliwia Urbaniuk
3. Oliwia Malczuk
4. Joanna Oponowicz
5. Andżelika Zacharuk
6. Zuzanna Pietruk
7. Wiktoria Oklińska
8. Dominika Makaruk
9. Weronika Jaszczuk
10. Anna Tomaszewska
11. Wiktoria Hodun
12. Wiktoria Majszak
13. Aleksandra Rafalska
14. Nikola Kowalczyk
15. Emil Olszewski
16. Patrycja Łosicka
17. Nikola Dawidziuk
18. Wiktoria Bogucka
19. Zuzanna Korzeniewska

W środę 14 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyły się wybory, które miały ustalić opiekuna przyszłorocznego Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie było tajne - nauczycielki rozdawały nam karteczki, na których musieliśmy napisać swój wybór spośród wszystkich możliwych. Karteczki wrzucaliśmy do urny wyborczej, z której potem liczone były głosy.

Według wyników ustalono, że pan Tomasz Matejek będzie pełnić funkcję opiekuna pocztu sztandarowego, a pani Anna Sobolewska i pani Joanna Pietruk zostaną opiekunami Samorządu Uczniowskiego, który zacznie działać w roku szkolnym 2017/2018.

Daria Biadun kl Ia