VII Międzyrzeckie Targi Edukacji i Pracy

W dniu 26.10.2016 roku uczniowie naszego gimnazjum z klas III a, III b i III c uczestniczyli w VII Międzyrzeckich Targach Edukacji i Pracy zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej i Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Międzyrzecu Podlaskim. W tym roku targi odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.

W ofercie targów znalazła się:
- prezentacja jednostek edukacyjnych, szkoleniowych i rynku pracy,
- możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcą
- warsztaty i zajęcia prowadzone przez doradców zawodowych na temat zainteresowań zawodoznawczych oraz świadomego wyboru w przyszłości szkoły ponadgimnazjalnej prowadzącej do wykonywania określonego zawodu.

Wszystkie materiały z zakresu doradztwa zawodowego pozyskane podczas targów znajdują się w bibliotece szkolnej oraz na tablicy znajdującej się na II piętrze naszego gimnazjum , do zapoznania się z nimi serdecznie zachęcam.

Justyna Wyszyńska- Karłoska